400 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Guard UYK 10 ml
Guard UYK 10 ml 1Guard UYK 10 ml 2

Uçucu Yağ Karışımları

Guard UYK 10 ml

ÜRÜN KODU: 8683242419094
Favori Ekle
150.00 TL200.00 TL
Hızlı Kargo
içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
 • AÇIKLAMA

  Karışımlarımız uçucu yağların aromaterapi özellikleri düşünülerek tasarlanmştır. Sıcaklık veren karanfil ve tarçın uçucu yağları ve canlılık veren portakal, limon, okaliptus ve biberiye uçucu yağları enerjizini yükseltirken ortam havasının temizlenmesine yardımcı olur.

 • İÇİNDE NE VAR
  Portakal uçucu yağı (Citrus sinensis peel oil), Limon uçucu yağı (Citrus limon peel oil), Okaliptus uçucu yağı (Eucalyptus globulus leaf oil), Biberiye uçucu yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil), Ka
 • KULLANIM ÖNERİLERİ
  Ortam kokulandırma için buhurdanlıkta veya elektrikli difüzörde suya oda büyüklüğüne göre yeterli miktarda damlatarak kokusunun yayılmasını sağlayabilirsiniz.
 • UYARILAR
  Kullanmadan önce etiketi okuyun. Çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayın. Gıda maddelerinden uzak tutun. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayın. Göz ve cilt ile temasından kaçının, temas halinde bol su ile yıkayın. Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açabilir. Uzun süreli direkt solumadan kaçının. 5 yaş altı çocuklarda kullanılmamalıdır. Sakın tatmayın veya yutmayın. Yutulması halinde tehlikelidir.
YorumlarSoru ve Cevap
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
BENZER ÜRÜNLER