600 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Clear Mind UYK 10 ml
Clear Mind UYK 10 ml 1Clear Mind UYK 10 ml 2

Uçucu Yağ Karışımları

Clear Mind UYK 10 ml

ÜRÜN KODU: 8683242419100
Favori Ekle
200.00 TL
Hızlı Kargo
içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
 • AÇIKLAMA

  Karışımlarımız uçucu yağların aromaterapi özellikleri düşünülerek tasarlanmıştır. Zihinsel yorgunluğu hafifletmeye ve odaklanmaya yardımcı limon ve biberiye uçucu yağları ve gerginliği azaltmaya yardımcı sedir uçucu yağı ile formüle edilmiştir. Daha verimli bir çalışma ortamı yaratmak için kullanabilirsiniz.

 • İÇİNDE NE VAR
  Limon uçucu yağı (Citrus limon peel oil), Biberiye uçucu yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil), Sedir uçucu yağı (Cedrus atlantica bark oil)
 • KULLANIM ÖNERİLERİ
  Ortam kokulandırma için buhurdanlıkta veya elektrikli difüzörde suya oda büyüklüğüne göre yeterli miktarda damlatarak kokusunun yayılmasını sağlayabilirsiniz.
 • UYARILAR
  Kullanmadan önce etiketi okuyun. Çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayın. Gıda maddelerinden uzak tutun. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayın. Göz ve cilt ile temasından kaçının, temas halinde bol su ile yıkayın. Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açabilir. Uzun süreli direkt solumadan kaçının. 5 yaş altı çocuklarda kullanılmamalıdır. Sakın tatmayın veya yutmayın. Yutulması halinde tehlikelidir.
YorumlarSoru ve Cevap
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
BENZER ÜRÜNLER