750 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Tütsü Seti
Tütsü Seti 1Tütsü Seti 2Tütsü Seti 3Tütsü Seti 4

Tütsü Setleri

Tütsü Seti

ÜRÜN KODU: 8683242419353
Favori Ekle
576.00 TL640.00 TL
Hızlı Kargo
içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
 • AÇIKLAMA

  Tütsü setimiz, seramik ayaklı çanak tütsülük, bir adet enerji temizliği tütsü buketi ve Palo Santo’dan (30 gram) oluşmaktadır. Tütsü buketi el yapımı olduğundan şekil ve gramajında farklılık görülebilir.

  Hediye Paketi tercihine göre offset baskılı premium kutumuzda gönderilecektir.

 • İÇİNDE NE VAR
  Seramik Çanak Tütsülük, Palo Santo, Enerji Temizliği Tütsü Buketi
 • KULLANIM ÖNERİLERİ
  Tütsü demetinin üzerindeki ipi çıkarmadan çakmak yardımıyla hafifçe yakın. Tütmeye başladığında tütsü demetini seramik tütsülüğümüze yerleştirebilirsiniz. Kendi kendine sönmesini bekleyebilir veya tüten kısmı tütsülüğe bastırarak söndürebilirsiniz. Palo Santo çubuğunun uç kısmından en fazla 1 cm’lik bölümünü 30 saniye kadar yaktıktan sonra üfleyerek söndürün. Dilerseniz seramik tütsülüğümüze yerleştirebilir veya bulunduğunuz alanda gezdirebilirsiniz. Palo Santo çubuğunuz 1 – 1,5 dakika kadar tütecek ve sonra kendi kendine sönecektir. Aynı çubuğu, ihtiyaç duyduğunuzda aynı uçtan yakarak defalarca kullanabilirsiniz. Tütsüyü kullanmadan önce ve kullandıktan sonra tütsü yakacağınız alanı havalandırın. Böylece temizlenen hava ve kötü enerji ortamınızı terk edecektir
 • UYARILAR
  Kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Tütsüyü daima görebileceğiniz alanlarda yakınız. Yangın riskini önlemek için tutuşabilir nitelikteki nesnelerin yanına asla koymayınız. Tütsüyü çocukların ulaşamayacağı yerlerde kullanınız. Kullandıktan sonra tamamen söndüğünden emin olunuz. Çocuk ve evcil hayvan bulunan ortamlarda tütsü kullanımına dikkat edilmelidir.
YorumlarSoru ve Cevap
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun..
Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?